Reklama

Knyszynska.eu jest gazetą internetową przekazująca bieżące informacje ze wschodniej części powiatu białostockiego. 

Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego z naszych Klientów. Powiedz nam, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na reklamę, a my dobierzemy ofertę, z której z pewnością będziesz zadowolony.

Poniższe zestawienie jest tylko propozycją i nie wyczerpuje wszystkich możliwości zamieszczania reklam. Cennik obowiązuje od 9 sierpnia 2018 roku.

 

KOLUMNA ŚRODKOWA - reklamy wyświetlane także w wersji mobilnej

  • * banner główny, nad kolumną tekstową (700 x 150 pikseli) – wyświetlany na stronie głównej portalu nad kolumną tekstową oraz na każdej z podstron - 800 zł/miesiąc,
  • * banner pomiędzy drugim a trzecim tekstem (700 x 150 pikseli) – wyświetlany na stronie głównej portalu oraz na podstronach - 400 zł/miesiąc;
  • * banner pomiędzy trzecim a czwartym tekstem (700 x 150 pikseli) – wyświetlany na stronie głównej portalu oraz na podstronach - 300 zł/miesiąc;
  • * banner dolny, pod kolumną tekstową (700 x 150 pikseli) – wyświetlany na stronie głównej portalu pod kolumną tekstową oraz na każdej z podstron - 500 zł/miesiąc,

 

KOLUMNY Z LEWEJ I Z PRAWEJ STRONY

  • * banner boczny (250 x 250 pikseli) – 400 zł/miesiąc,
  • * banner boczny (250 x 120 pikseli) – 200 zł/miesiąc,
  • * banner boczny, rotacyjny (250 x 60 pikseli) – 100 zł/miesiąc.

 

REKLAMA POP-UP

  • * reklama w tzw. wyskakującym oknie (rozmiar do uzgodnienia) - 80 zł/dzień.

 

TEKST REKLAMOWY

  • * tekst znajduje się na stronie głównej przez jeden dzień, po czym trafia do archiwum; istnieje możliwość emisji na dłuższy okres czasu - 80 zł za dzień emisji na stronie głównej; istnieje możliwość rezerwacji miejsca za dodatkową dopłatą.

 

NEKROLOG

  • * kondolencje: emisja na stronie głównej portalu w wersji graficznej lub tekstowej - 80 zł za dzień emisji na stronie głównej.
 
Do wszystkich podanych cen należy doliczyć 23-procentowy podatek VAT.

Format reklam: .jpg lub .gif.

Minimalny okres emisji reklamy to jeden miesiąc. Ceny za emisję na krótszy okres czasu nie ulegają zmniejszeniu.

 

PAKIET MŁODA FIRMA

Pakiet skierowany jest przedsiębiorstw, które są na rynku nie dłużej niż od trzech miesięcy i nie reklamowały się na iSokolka.eu. W pakiecie Młoda Firma na wszystkie reklamy z cennika udzielamy 50-procentowego rabatu. Emisja nie może być dłuższa niż 1 miesiąc i nie dotyczy opłaty za przygotowanie banneru oraz ogłoszeń drobnych.

* * *

Przygotowanie projektu banneru reklamowego gratis przy zamówieniu reklamy o wartości co najmniej 400 zł. W innym przypadku opłata za przygotowanie projektu wynosi 50 zł netto.

Emisja reklamy rozpoczyna się po uzyskaniu opłaty.

* * *

W sprawie reklam prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 534 996 291 lub pod adresami e-mailowymi: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

{disqus_off}

Facebook

Instagram